Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że PZFD Oddział Trójmiasto objął patronatem cykl spotkań Klubu Top Woman in Real Estate. Na które serdecznie zapraszamy.

 

Pracujesz w nieruchomościach lub w branży budownictwa w Trójmieście?
Masz klientów lub biznes w branży nieruchomości na Pomorzu?
Szukasz nowych kontaktów?
Jesteś managerem, dyrektorem, prezesem?
Jesteś kobietą?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące – zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu spotkań Klubu Top Woman in real Estate, które odbędzie się 04.10.2018 o godz. 17.30 w Forum Gdańsk (Kino Helios).

Gwarantujemy:

  • spotkanie w doborowym towarzystwie pań, które są laureatkami konkursu Top Woman in Real Estate – krótki panel dyskusyjny oraz rozmowy w mniej formalnych warunkach
  • moderowany biznes mikser – dzięki temu poznasz więcej osób z branży, wymienisz kontakty i doświadczenia
  • warsztaty inspiracyjne z trenerem wokalnym, tematem przewodnim będzie „Głos Kobiety Sukcesu”. Warsztaty poprowadzi Matteo Mazzucca – trener wokalny, który szkolił się w Los Angeles i we Włoszech, u trenerów wokalnych gwiazd. Tematy wykładu: Poznaj swój głos, czym jest daltonizm wokalny, 3 głosy Doskonałego Mówcy. Nauczymy Cię jak wzmocnić swój głos, by wzbudzać zaufani jakich głosów unikać by być bardziej skutecznym mówcą, jak rozwinąć 3 głosy które wywołują pozytywne emocje. Więcej o Mateo na stronie: http://www.mmvocalcoach.com
  • koktajl
  • loteria wizytówkowa – prezenty od naszych partnerów

Spotkanie jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam do rejestracji:
https://klubtopwoman.evenea.pl

O KLUBIE TOP WOMAN IN REAL ESTATE:

Są to bezpłatne spotkania inspiracyjne dla wszystkich pań pracujących w branży nieruchomości i budownictwa oraz w branżach bezpośrednio z nimi powiązanych. Spotkania odbędą się od października 2018 do kwietnia 2019 we wszystkich największych miastach w Polsce.

Cel wydarzenia:

Spotkanie integrujące kobiety pracujące w branży nieruchomości w poszczególnych regionach.
Budowanie społeczności kobiet w Klubie Top Woman in Real Estate
Budowanie relacji biznesowych
Spotkanie inspiracyjne – spotkanie z ciekawą osobą lub coachem, spotkanie z laureatkami konkursu Top Woman in Real Estate
Promocja w branży konkursu pań i firm, które wygrały w konkursie Top Woman in Real Estate.

Charakter spotkania:

Część merytoryczna w formie wykładu, panel dyskusyjny z laureatkami konkursu, następnie moderowany biznes mikser oraz bankiet. Organizacja na najwyższym poziomie.

Grupa docelowa:

Panie działające w całej branży nieruchomości w danym regionie, zajmujące średnie i wyższe stanowiska w firmach, ok. 80-100 osób.

Terminy spotkań:
04.10.2018 – Gdańsk

Zapraszamy!