Aktualności

0

Wymiana wiedzy i rozmaite inicjatywy o charakterze społecznym czy edukacyjnym podejmowane na gruncie lokalnym to niezwykle istotny element działalności Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a w wymiarze regionalnym także jego Trójmiejskiego Oddziału.

W roku akademickim 2019/2020 roczne, podyplomowe studia „Zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi” na Uniwersytecie Gdańskim objęte zostały patronatem PZFD Trójmiasto i firmy doradczej JLL.

Studia te są zestawieniem wiedzy naukowców i wykładowców z Katedry Inwestycji i Nieruchomości z doświadczeniem ekspertów – ludzi na co dzień związanych z branżą, znajdujących się najbliżej aktualnych trendów obserwowanych w budownictwie i nieruchomościach – tych lokalnych, krajowych, a także globalnych.

Kompleksowe połączenie teorii z praktyką to atrakcyjna propozycja dla osób chcących rozwijać się zawodowo i poszerzać swoje kompetencje na szeroko pojętym rynku nieruchomości, zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. To także oferta dla ludzi ambitnych, którzy zamierzają wprowadzić swoją karierę na nowe tory.

PZFD Trójmiasto zależy na szerokim rozwoju kompetencji środowiska branżowego, co z pewnością zaowocuje jeszcze lepszą jakością i standardami funkcjonowania całego sektora nieruchomości. Studia te otwierają nowe perspektywy. Jest to też potrzebna i wymierna odpowiedź na wymagania współczesnego rynku oraz przykład partnerstwa biznesu i świata nauki.